| Petrica123 a întrebat:

Am un telefon Samsung GT S-3370.Cand vreau sa intru pe internet(am MB pe cartela PrePay),imi aprea asa: Service Unavailable, si nu stiu de ce....As vrea sa stiu de ce si cum pot rezolva asta!
P.S:Telefonul nu citea cartele de Romania si l-am decodat!
Apropo care este numarul ala de telefon la care suni si iti face setarile de internet pe reteaua Orange?

Funda!

Răspuns Câştigător
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,

Daca telefonul nu este achizitionat din reteaua Orange, iti poti trimite setarile automate de internet pentru telefonul tau de aici : http://www.orange.ro/setari-telefoane/index.html

Cu prietenie,
Orange Helper

1 răspuns:
| OnuOnulică a răspuns:

Trimiteti setarile automate.