| mihai963852741 a întrebat:

Am un telefon Samsung Star II.Cand incerc sa trimit ceva prin bluetooth imi zice: "Indisponibil.Stergeti dispozitivul alaturat."Ce ar trebui sa fac?

Răspuns Câştigător
| Sebastian11x1 a răspuns:

Cred ca ar trebui sa intri la bluetooth, sa vezi ce dispozitive ai arasate, sa la stergi si apoi dai din nou o scanare

1 răspuns:
| horia2012 a răspuns:

Treci pe limba engleza la telefon si poate intelegi ce vrea sa spuna.
Mai posteaza o data intrebarea cu mesajul in engleza. Uneori traducerile nu sunt asa de bune.