| stardeea a întrebat:

Am un telefon Sony Ericsson yendo care nu imi vede melodiile de pe cardul de memorie, ce as putea sa fac sa le vada?

4 răspunsuri:
| XpLoD_6585 a răspuns:

Restul fisierelor de pe card le citeste? Copiaza pe calculator tot ce ai pe card, formateaza-l (click dreapta pe card->Format->Start->OK) si dupa formatare copiaza-le inapoi si vezi daca merge.

| stardeea explică:

Buna baieti, cardul nu e vechi, alte fisiere le vede numai melodiile nu vrea sa le vada le-a vazut si acum nu le mai vede laughing

| mariusflorin90 a răspuns:

Salut stardeea;;) daca ai cablu de date la telefonul tau instaleaza Sony Ericsson pc companion si incearca sa ii reinstalezi softul, poate are vreun virus ceva, sau daca tot nu vrea incearca sa pui alt card de memorie poate acela o fi deteriorat :-D in orice caz softul il poti gasi de aici http://www.sonymobile.com/gb/tools/pc-companion/

| Thomas_2346 a răspuns:

Poate nu e compatibil cardul