| Rusu_Andrei_2003 a întrebat:

Am un telefon XIAOMI, nu ma pot conecta cu el la o camera de supraveghere exterior...Ce se poate face?

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

De pe alt dispozitiv, poți?

| GeorgeCazan a răspuns:

Ce înseamnă nu mă pot conecta la o camera de supraveghere?
Îți trebuie o aplicație.
Depinde de camera video.
Camera video se împerechează cu telefonul, dacă e modelul de camera video cu salvare înregistrări pe card de memorie; poate fi modelul de camera video care salvează înregistrările pe un înregistrator dvr sau nvr, arunci îți trebuie aplicație pentru respectivul dvr și trebuie făcute niște setări de logare.