| applemobile a întrebat:

Am un televizor LCD Philips cu DVBT, dar nu imi gaseste canalele digitale de la RCS. Am auzit ceva de schimbatul tarii, am inncercat pe toate tarile si nimic. De mers merge, ca am incercat la cineva pe un alt tv. Ma ajuta si pe mine cineva cu o idee?

1 răspuns:
| pepe a răspuns:

Daca nu ai receiver digital degeaba cauti, iti merg doar programele analogice. Eu am receiver digital si imi merg toate programele, dar am tv Panasonic.