| ciordel a întrebat:

Am un televizor Samsung, nu e foarte performant dar vreau sa stiu daca pot proiecta pe el ceea ce este pe telefon, adica un joc sau altceva fara alte electronice. Imi poate spune cineva?

3 răspunsuri:
| mahalachemaria a răspuns:

Poti conecta televizorul simplu cu laptop ul sau computer ul printr un cablu VGA, se gasesc peste tot poti coamanda si de pe net. Cu telefonul nu prea poti daca nu este destul de performant.

| udrescuf a răspuns:

Daca are in spate mufa VGA sau USB poti proiecta usor un laptop sau telefonul.

| StephanSaiyan a răspuns:

Ai nevoie de un laptop si de un program( am uitat cum se numea) pentru a partaja de pe telefon pe lapto, iar de la laptop poti partaja pe tv