| Chiriac_Andrei_1995 a întrebat:

vreau sa-mi cumpar un telefon nou (un Samsung Galaxy ) dar nu stiu ce galaxy. Adica vreau ceva mai micut sa spun nu ca si s4 sau ceva de genul. Ceva micut si performant cat de cat sa faca o poza faina, sa mearga un joc (ex: Asphalt8). Imi puteti spune niste modele de galaxy?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am Core Prime, sunt incantata de el, 4G...merge bine.

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti multumesc!

| Răzvi4Deni a răspuns:

Galaxy s4 mimi sau A3!

| Motz_Andrei_1998 a răspuns:

Salut..eu am un Samsung Galaxy Core Prime si sunt foarte multumit de el..are android Lolipop display de 4.5 8 GB mem interna..este 4G

Răspuns utilizator avertizat
| Georgian2Adiv a răspuns:

Buna! Eu am avut S4 Mini si am fost foarte foarte multumit de el. L-am scapat de nenumarate ori pe jos si a rezistat fara probleme, softul ruleaza foarte bine. Rulam si Asphalt8 si ruleaza chiar bine fara sa se intrerupa, pozele sunt foarte ok, eu iti recomand Galaxy Mini S4

| Chiriac_Andrei_1995 explică:

Core Prime imi place