| Franckye a întrebat:

Am un televizor SEG LED TV care isi tot da singur,,autoreglare" cand il conectez la pc si vreau sa schimb rezolutia ( prin,,autoreglare" vreau sa spun ca mi se muta imaginea si nu mai apare pe tot ecranul ) Avetii idee cum sa scap de,, autoreglarea" aia?

1 răspuns:
| xcamaradx a răspuns:

Citeste cartea tv-ului.de obicei in meniu, la imagine, se gaseste aceasta autoreglare.mai ai inca vreo 4 feluri de imagine, din care una probabil 16:9