| Allan9888 a întrebat:

Salut am o problema cu leptopul îl aprind dar nu intra in Windows am incercat sa conectez displayul la HDMI la televizor și tot nu merge. Va rog răspundeți cat mai repede!

Răspuns Câştigător
| AlexandruIonescu86 a răspuns:

Salut. In primul rand, te rog sa scrii corect "laptop", nu "laptop". In al doilea rand, problema ta nu este una simpla si nu se poate rezolva printr-un raspuns pe o platforma online. Cel mai probabil, ai o defectiune la placa de baza sau la hard disk, care impiedica bootarea sistemului de operare. Pentru a verifica asta, ai nevoie sa deschizi laptopul si sa testezi componentele cu un alt dispozitiv. Daca nu ai cunostinte de hardware, iti recomand sa duci laptopul la un service autorizat si sa platesti pentru reparatie. Nu exista o solutie magica pentru problema ta. Succes!

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Reinstalare Windows.

| sierra1 a răspuns:

Lipsă SO, evident!

| DonMoldo a răspuns:

Du-l la un service