| bombita a întrebat:

Am un Toshiba Satellite si am instalat pe el windows xp. Driverele pe care le gasesc pentru modelul asta sunt numai pentru Windows 7/8? vista. ce pot sa fac?

9 răspunsuri:
| vrelian a răspuns:

Incearca sa pui driver de windows 7 si vezi daca il ia si merge. daca nu instaleaza atunci windows 7 cum zicea careva pe aici moca.il gasesti pe file lista ala.ro.dar trebuie sa ai cont. daca nu roaga pe cineva daca ai un cunoscut care are cont pe file list.acolo gasesti si loader sa iti faca windowsul licentiat sa nu ai nici o problema. apoi cauta la Toshiba pe sitele lor dirvere pentru XP. daca au. daca nu pune 7 si gata ca ete mai bun oricum decit XP.bafta

| bombita explică:

Corectez: pentru windows 7/8 si vista.

| bombita explică:

Da, multumesc de raspunsuri. am reusit sa l fac

| florin74ro a răspuns:

Driver pack solution.eu un soft care contine aproape toate driverele existente valabile pentru xp, vista, 7.in mod sigur iti va rezolva problema

| Vermesan_Marian_1967 a răspuns:

Ai incercat sa instalezi windows7 gratuit

| bombita explică (pentru Vermesan_Marian_1967):

Nu, de unde?

| Vermesan_Marian_1967 a răspuns (pentru bombita):

Scrie windows7 gratuit si urmeaza pasi care ti se cer