| pathfinder a întrebat:

Am un TV Samsung D550 FullHD. Daca imi cumpar ochelari, pot sa vad filme 3D la el? Daca da cum pot sa fac asta? Imi trebuie un DVD care sa redea filme Bluray? Sau se poate si direct de pe un stick?

1 răspuns:
| RyuzakiSan a răspuns:

Daca are mod 3d probabil poti vedea.
Acum depinde la ce te referi, sunt mai multe moduri prin a vedea un film 3D, combinatia de culori sau noua tehnologie la majoritatea televizoarelor numai cu mod 3d nu stiu ce, nu stiu eu de astea!

"Sau se poate si direct de pe un stick"
daca televizorul are mufa usb probabil merge si de pe stick, sper ca ti-am fost de ajutor