| anonim_4396 a întrebat:

Helo TPU, acest model de monitor : Samsung LED SyncMaster XL2270HD cu propietatile FullHD, TV-HD-TUNER, HDMI si multe altele, merge vazute filme 3D? desigur cu ochelari 3D, da sa stiu sa nu cumpar ochelari pe degeaba
thx!

Răspuns Câştigător
| sonya a răspuns:

Nu. Asa ca nu iti cumpara ochelari degeaba. Si vezi ca la monitoarele 3D scrie ca au aceasta functie. La asta nu e specificat nicaieri ca e 3D. Iar cele 3d sunt mult mai scumpe. Oricum opteaza pe ceva mai serios nu Samsung. Nu sunt adepta lor. Am un Lg full hd de 22' nu e led, si am dat 500 de lei. Isi scoate banii. Fii atent la ce iti cumperi.

1 răspuns:
Apache
| Apache a răspuns:

M-am uitat pe net...dar nu am prea gasit nimic cum ca acest monitor ar fi 3d sad