| pathfinder a întrebat:

Daca pun un film blu-ray pe un stick il reda tv-ul meu LCD Samsung D550.El reda filme blu-ray, dar si de pe un stick?

Răspuns Câştigător
| NuCa20 a răspuns:

Ce te opreste sa incerci? Daca ai un stick si bagi filmul pe el, daca nu merge il poti sterge imediat si nu ai pierdut nimic. Insa eu am o alta intrebare pentru tine, port usb la tv ai? Daca da, atunci ar trebui sa mearga cred...

2 răspunsuri:
| pathfinder explică:

Rezolutia televizorului este de 1920 x 1080.

| pathfinder explică:

Da are port USB.Merge cu celelalte filme.N-am incercat cu filme format blu-ray.