| Fernando9Torres a întrebat:

Am un wifi de la digi și dimineață când m-am trezit am văzut ca s-a oprit(îmi bipaie Luminița ca e aprins dar doar atâ, cele de la LAN 1/2/3, etc…nu). E conectat dor la Smart tv(e conectat direct prin cablu. wifi-ul)

7 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Cum este conectat prin cablu wi-fi? laughing
wi-fi inseamna conexiune fara fir! tongue

| Fernando9Torres explică (pentru Bula):

Este conectat direct la cablu(router-ul). Nu este conectat și la vreun pc

| Bula a răspuns (pentru Fernando9Torres):

Suna la deranjamente Digi.
Vor trimite o echipa sa depaneze /remedieze problema.

| Zuzu1991 a răspuns:

Daca restart la router nu rezolva nimic (scos router din priza, lasat 1-2 minute, bagat inapoi in priza) atunci telefon la Gigi si frecat la ei la melodie pana te rezolva

... sper ca ai platit factura big grin
(nu de alta, dar m-am dus la cineva ca "nu imi merge internet-ul"... evident ca daca nu platesti factura nu merge rolling on the floor )

| Fernando9Torres explică (pentru Zuzu1991):

Nu mi se aprind beculetele la router, nu-i problema de plata?

| Zuzu1991 a răspuns (pentru Fernando9Torres):

Numai partea de plata ai citit din raspunsul meu?!?
nimic altceva?!?
REALLY?!?

| Adrian5575 a răspuns:

Da-i un restart la router sau scoate-l 5 minute din priza.