| drg1994 a întrebat:

Am un windows xp seven 7 2009 si nu mil ia adica mil instalez si nu arata ca windows 7

Răspuns Câştigător
| Catalion a răspuns:

Ala e un windows xp obisnuit modificat de nu stiu cine cu programul nlite. Pana si eu pot sa-mi modific windosul in asa fel incat sa ii dau un nou nume si sa zic ca e o versiune noua de windows. La ce te-ai asteptat. Sa fie ca windows 7? windows 7 e unic si nimeni nu are cum sa faca sa semene un windows xp cu windows 7 in totalitate.