| TheWolf13 a întrebat:

Am us sistem audio 5.1 ENKOR iar am o problema. In playerele muzicale de pe PC imi functioneaza perfect Subwooferul iar cand vreau sa ascult muzica pe YouTube dispare efectul 5.1 nu se mai aude Subwooferul ci doar doua boxe ( specific ca am OS Windows XP ) as dori sugestii cu ce am de facut. Sigur dau si

1 răspuns:
| CristianoRonaldoNO1 a răspuns:

Pai si eu am subwoofer de 64 imi merge de rupe dar la you tube nu merge pentru ca ii ceva de la ei de la tine nu ii nimic stai linistit. Sper ca te-am ajutat