| dany8753 a întrebat:

Am vazut ca a aparut 4G an Romania si vreau sa stiu daca pot sa folosesc si eu pe LG optimus l3 si cum as putea

Răspuns Câştigător
| Agent47 a răspuns:

Nu poti pe l3 decat pe telefoane noi ca s3, l9, iPhone 5 etc...

1 răspuns:
| sonya a răspuns:

Buna,

In primul rand nu este adevarat ce a spus Agent47.

Momentan 4G poate fi folosit doar pe cateva tablete cu aceasta functie. In toamna acestui an va fi introdus si pe telefoanele mobile.

Orange are acoperire la tablete si viteza 4g pe Valea prahovei si cateva alte zone. In schimb Vodafone a lansat acest serviciu in marile orase ale tarii.

Pa.