| luky63 a întrebat:

Am vazut ca pe EvoMag.ro si PCgarage.ro sunt preturi mai mici ca la Emag.ro. M-ar interesa pareri despre primele doua, daca merita sa cumpar de la ei ( sunt seriosi?)

Va doresc o zi placuta.

Răspuns Câştigător
| greyhound a răspuns:

Sunt cu siguranta in top 5 al magazinelor online din Romania.
evomag, pcgarage, eMAG si pcfun sunt singurele magazine in care am incredere

7 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

Ce întrebări sunt astea?
Normal că merită sunt unii dintre cei mai mari comercianți de piese pentru calculatoare.
Cel.Ro, Azerty.Ro, Vexio.Ro încearcă-le și pe acestea poate găsești ce vrei mai ieftin.

| Me2 a răspuns:

Eu am comandat doar de la PCgarage si niciodata nu am avut probleme, nici cu garantia
Si evomag sunt seriosi, la fel si eMAG dar eu au niste preturi exagerat de scumpe

| SpecialistIT a răspuns:

Salutare.

Iti recomand cu tarie MediaDOT, e un magazin serios, unicul magazin de gaming. Uite de asemenea ce showroom superb pot sa aiba: http://www.mediadot.ro/showroom

De asemenea, poti cere GRATIS update de bios la placa de baza, un lucru total recomandabil.
Tot GRATIS poti beneficia de ansamblare a PC-ului in cazu' in care nu ai timp sa nu te pricepi foarte bine la asta, tot la MediaDOT ( www.mediadot.ro ).

Ma bucur ca am putut sa te ajut. Sa te bucuri si tu de configuratie.
Daca te mai pot ajuta cu ceva, orice, te rog, nu ezita sa ma cauti.

Sanatate si bafta!

Răspuns utilizator avertizat
| RoIT a răspuns:

Eu personal agreez PCgarage.ro deoarece lucrez la ei nu vreau sa fac reclama dar suntem seriosi avem showroom in piata unirii. Pe langa casa de cultura.are o chitara mare pe ia pe strada aia intra pe site la iei si la contact o sa vezi cladirea si sigur o sa o vezi daca te duci la ei.

Răspuns utilizator avertizat
| SoPlay a răspuns:

In Emag am loat eu un laptop destul de bun happy