| MaiMulti a întrebat:

Am vazut pe facebook utilizatori care isi pun "X is feeling sleep"cum imi pot pune si eu?
Funda

6 răspunsuri:
| NoMusicNoLife a răspuns:

Schimbă-ți acolo la setări limba, să fie pe engleză, și așa o să-ți apară big grin

| Biu90 a răspuns:

La profilul tau, la status, unde poti scrie ceva si pune foto/video e un mic emoticon unde gasesti toate chestiile astea despre care vorbesti! Bafta!

| georgiana967 a răspuns:

Apesi in campul de la status,acolo unde iti pui status si a aparut un emoticon de cateva zile langa cel cu aparatul foto, dai pe el si iti apar mai multe stari:Feelings, eating, reading etc, din ele iti alegi ce vrei sa postezi.

| MaiMulti explică (pentru georgiana967):

Nu este. Am doar ala pentru etichetari, locatie si poza.

| Tataran_Sebastian_1998 a răspuns (pentru MaiMulti):

Pute-ti facebook-ul in limba engleza de la setari si vei avea. happy

| BloodyMaryBloodyMaryBlodyMary a răspuns:

Ca sa ai *feeling* intra setarile contului/account settings si fa-ti faceboockul in engleza. Dupa intri acolo unde vrei sa postezi un status, si iti apare un emoticon....asa sigur merge. Funda? puppy dog eyes