| anonim_4396 a întrebat:

Am vazut pe profilul de facebook al unui prieten, postat de altcineva un mesaj gen : now you can know who`s stalikng on your profile " si un link. oare e fake?

3 răspunsuri:
| ZoeyMe a răspuns:

Facebook nu permite asa ceva. Exista o aplicatie care iti spune ca iti arata si chiar iti arata o lista cu vreo 10 prieteni care ti-au vizitat cel mai des profilul, insa sunt doar persoane puse la nimereala.Succes!

| Cherilyn a răspuns:

Buna.
Am auzit si eu ceva despre un program care iti arata cine ti-a vizitat profilul in ultimele zile, deci cred ca e adevarat. happy

| TinyPearl a răspuns:

Bineinteles ca e fake. Nimeni nu poate sti cine iti vizualizeaza profilul.