| ValentinBugeac a întrebat:

Am venit azi de la scoala si am incercat sa deschid laptopul... cand se incarca steagul acela cu 4 culori de la Microsoft, mi a dat blue screen, am incerat sa redeschid de 5-6 ori si acelasi rezultat, ce pot face?

3 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Incearca sa intri in safe mode (daca nu iti da BSOD) si dai un system restore la o data mai veche, poate reusesti ceva, daca nu reinstal de windows.

| ValentinBugeac explică:

Cum intru in safemod?

| TheNuclearLion a răspuns:

Ce sistem de operare ai? S-ar pute sa fie virusat. Incearca sa faci ceva din safe mode cum a zis si wheisenberg