| Teodor29 a întrebat:

Am vrut sa instalez Angry Birds Space pe Laptop si nu s-a instalat. In schimb primesc de fiecare data cand intru pe Google Chrome in loc sa scrie Google cum ar trebui sa scrie normal scrie :WebSearches.com si arata o emblema. S-a schimbat motorul de cautare? Vreau sa scrie iar Google si nu stiu cum.Astept raspuns.

2 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Pai daca instalati toate tampeniile, asa patiti!
http://www.2-removevirus.com/ro/elimina-websearch-com/

| miTzuliK93 a răspuns:

Apesi CTRL+H -> te duci in dreapta la Settings -> la optiunea "Set which search engine is used when searching from the omnibox." selecteaza Google. (poti chiar da "Manager search engines" si sa stergi motoarele de cautare nedorita)