| Fumiko a întrebat:

Am WhatsApp si la toate persoanele imi arata cand au fost logate ultima oara, doar la un baiat nu, la el cand ca e conectat imi scrie dar cand nu mai e dispare si nu mai arata cand a fost logat ultima oara, de ce?

Răspuns Câştigător
| Holiday a răspuns:

Pentru ca are setat sa nu vada ceilalti asta.

| Fumiko explică (pentru Holiday):

Ok, multumesc mult

3 răspunsuri:
| Damarisrebeca21 a răspuns:

Asa a pus El sa nu vezi cand este Online si cand Nu.
Se poate pune sa nu vada nimeni. Poate nu vrea sa fie prea deranjat. Sau daca e Online sa nu vada nimeni. Poate nu are chef sa vorbeasca prea mult sau nu ii prea place sa scrie mult.

| Fumiko explică (pentru Damarisrebeca21):

Probabil,desi cu mine vorbeste big grin...dar ma enerveaza ca nu pot vedea cand e off sau on.Multumesc de raspuns :*