| Dragosi987 a întrebat:

Am window 10 si am probleme cu el, daca imi schimb cu windows 7 imi da iarăși setarile din fabrica?

2 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Nu se prea foloseste termenul de setari din fabrica la laptopuri daca la asta te-ai referit.
Ca o intuitie a intrebarii, daca reinstalezi un windows de orice fel peste altul, se sterge cam tot ce era pe laptop. Adica setarile. Eventualele aplicatii sau programe pot fi pastrate pe Hard si nu vor fi sterse.

| AdrienWH a răspuns:

Daca instalezi Windows 7 vei avea setarile din fabrica ale lui Windows 7. Daca instalezi Windows 10 vei avea setarile din fabrica ale lui Windows 10 happy