| Meow7654678 a întrebat:

Am windows 7 32 biti pe un laptop (compaq presario CQ56) si il din mai mereu un stand-by, nu-l inchid...Si de fiecare data cand il pornesc,imi apare luminozitatea scazuta iar butoanele de brightness nu raspund. Iar din meniu nu-mi apare ca de obicei. E o problema de ceva zile. Dupa ce-i dau resart,imi merge, dar nu vreau sa-l restartez tot timpu'...Si,deci,vreau luminozitatea maxima ca inainte sad

1 răspuns:
| just4oasdng23r a răspuns:

Vezi ca la setarila bateriei ai niste planuri, performance, low etc selecteaza tu unul si modifical dupa bunul tau plac.