| Cortex a întrebat:

Am windows 7, am dat del cand pornea pc-u nu stiu ce mi-a aparut cu 1% creca trebuia sa astept da n-am facut-o si am dat restart,acum mi se vede cam aiurea,un fel de efect de umbra,daca ma uit la ceva pe fullscreen gen film se vede total aiurea imaginea,pur si simplu efect de umbrire de exemplu vezi un folder,un fisier normal, eu vad fisieru' si inca jumate din el in partea dreapta intelegi? Am mai intrat o data acolo si am asteptat sa se incarce tot dar nu s-a intamplat nimic. Daca ma poate ajuta cineva v-as fi recunoscator, funda

2 răspunsuri:
| MarianaChiordeanu a răspuns:

E posibil să fie dezaxat ecranul, vezi dacă ai pe monitor un buton de autoreglaj.
Ce spui tu cu 1% e posibil să fi fost o verificare.
Dacă nici-una din astea nu funcționează încearcă o reinstalare, dar improbabil să fie de la asta.

| Cortex explică (pentru MarianaChiordeanu):

Am incercat cu butonu