| CapitanuSemafor a întrebat:

Am windows 7. Am incercat sa blochez D-ul pentru un standard user ca sa nu-mi intre prin fisiere cat timp imi foloseste PC-ul. Stiam de >PropertiesSecurity dar nu incercasem niciodata. Din graba am dat security peste tot D-ul la categoria Users, nu am gandit prea mult ca ma implica si pe mine ca administrator. M-am grabit si am facut o greseala. Acum nu mai pot intra in D, imi da sa apas Continue sa primesc permisiune totala, dar apoi imi zice ca nu am permisiune ca sa fac asta si am reformatat intre timp si problema persista.
Ce trebuie sa fac? Stie cineva?

3 răspunsuri:
| CapitanuSemafor explică:

Bun, am reusit sa rezolv prin alte metode problema. Multumesc oricum.

| SamSon a răspuns:

Repornesti windows-ul si in acel timp apesi in continuu tasta Delete, apoi te vei duce in configuratia memoriei si iti reebotezi folderul D

| narutosanchi a răspuns:

Reinstalezi windows sau arunci calculatoru pe foc