| anonim_4396 a întrebat:

Am Windows 7 Home Premium si un telefon Samsung GT-S5230. Vreau sa stiu cum pot sa ma conectez la internet pe mobil folosind conexiunea computerului de la RDS si un bluetooth dongle

5 răspunsuri:
| sinblade27 a răspuns:

Nu o sa iti mearga niciodata. poate daca te apuci sa rescrii softu la telefon sa primeasca si alceva pe bluetooth in afara de date. exista o varianta sa ai net. pe telefon dupa calculator dar e ilegala. adica sa ia net pe telefon prin proxy. dupa calc tau folosind reteaua de telefonie. exista niste filmulete pe youtube cu asa ceva

| Ancestralsoul a răspuns:

Doar pe o platforma windows mobile merge, in rest nu ai cum.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cum fac sa ma uit la filmulete de pe youtube pe Samsung GT s5230 ca am net si cand dau pe un filmulet scrie : "Reincercati"sau "Conectarea la servar a fost pierduta" ce trebuie sa fac?

| technotronic a răspuns:

Instaleaza driverii la telefon

| LoveCrib a răspuns:

Nu e posibil. Doar pe un smartphone poti face asta!