| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa intru pe interenet pe telefon prin pc adica vreau sa imi descarc jocuri pe samsung si la samsungu meu nu pot trimite prin bluetooth jocuri nu suporta trebuie sa le descarc si nu stiu cum sa intru pe internet de pe tel folosind pc stiti cumva? pustiul_red id meu

Răspuns Câştigător
| Genius21 a răspuns:

Imi pare rau sa iti spun, dar pe Samsung jocurile pot fi instalate numai prin wap.Cauti un site de jocuri pe telefon wap, intri de pe mobil, download, install si ai rezolvat.

9 răspunsuri:
| zxsds a răspuns:

Daca ai cablu de date nu trebuie sa intri pe net de pe tel.
Descarci kittul jocului in PC si cu cablu transferi in memoria telefonului.

| IamIce a răspuns:

Ba nu trebuia sa i dai ei fundita baga id meu ca te invat
bosneanubogdan laughing doooooamne

| laara a răspuns:

Niciun telefon nu suporta transferul de aplicatii prin bluetooth. ai putea sa ti activei optiunea wap intri p sharemobile.ro si descarci jocuri la greu. daca vrei net p pc iti trebuie cablu de date si cd de instalare de la telefon

| ungurubulan a răspuns:

Pai cam nu poti, daca ai card la tel folosestel!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu se poate decat prin cablu de date

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu stiu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da trebuie sal pui la incarcat 48 ore si te lasa

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Jhyyukgyftyughjyug

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da cam asta am vrut sa zic si eu dar tot nu stiu daca vrei sa vb mai multe id mesinger yahooo opreatudor