| MalinaH a întrebat:

Am windows 7 si de cate ori downloadez un joc numi gaseste cu ce sa il deschid, si daca pun eu sa deschid cu winrar mi-l downloadeaza in cateva secunde si imi apare o ferestra scrie unknow format or damaged. ce are? va rofg sa imi dati un link cu un program de deschis jocuri.mersi

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai grija, suna un tehnician si poate te rezolva el eu asa am facut

| fifica a răspuns:

Descarca total comander de pe net, si dezarhiveaza-l(jocul) intai si dupa aceea il poti instala.