| buttercoree a întrebat:

Auuuuuu, sa ma ajute cinevaaaa... deci am Internet Explorer si cand intram imi aparea normal " Google " si na, dar acum nu stiu ce am facut ca nu-mi mai apare " Google " apare dracu " Mystart " ce naiba e ala? straight face adica apare in locu la google, cum fac sa apara Google inapoi :@, repedeeee puppy dog eyes.

Răspuns Câştigător
| Gyorgyno a răspuns:

Deschizi internet explorer, dai la tools sau internet option depinde ce explorer ai si ai acolo adrese hompage si stergi ce e acolo si scrii www.google.ro apoi dai ok si gata. inchizi si redeschizi explorerul!

1 răspuns: