| Strongman a întrebat:

Am windows 7 si mi l-am activat acum cateva zile cu un activator iar acum imi spune ca windows-ul nu este autentic ce sa fac?

8 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Pai degeaba l-ai activat daca folosesti windows pirat, plus ca lasi si update-ul automat la el, activeaza-l si dezactiveaza update-ul automat, vesi sa nu fie build 7600 ca-i greu de refacut ala

| fif2002 a răspuns:

Cauta alt activator, incearca pana dai de unu care o sa mearga

| ionutz49 a răspuns:

Descarca windows 7 loader si activeaza-l

| mihaibrasov a răspuns:

Nu stiu cu ce activator l-ai activat tu, dar daca vorbim de windows 7 original si daca l-ai activat din settings cu conectare la serverul Microsoft, e imposibil sa iti mai spuna ca windowsul nu e autentic. Daca e piratat, atunci mai chinuie-te.

| valykx a răspuns:

Mor cand va vad ca luati windows 7 piratat cand il aveti la download gratuit trial timp de 90 de zile :http://technet.microsoft.com/en-us/evalcenter/cc442495.aspx?ITPID=wtcfeed cu posibilitate de rearmare inca de 3 ori http://www.videotutorial.ro/? p=2484 uitati-va la tutorial si veti vedea!
in legatura cu problema ta eu93 dezactiveaza windows update-ul si vezi daca mai face asa dar te sfatuiesc sa il iei pe cel original!

| valykx a răspuns:

Daca nu functioneaza download-ul uitati-va la acest ghid http://www.videotutorial.ro/? p=2258

| alexbrada a răspuns:

prea ai ce face...asa am avut si eu. cea mai buna idee e sa reinstalezi windowsul, altfel te va freca mult la cap

| alexya_3839 a răspuns:

Sal si eu am exact aceeasi prb...tre sa facem rost de un program si sa il instalam dar nu stiu de unde.de aia mi-am facut si eu cont pe siteul asta ca sa primesc un raspuns dar pana acum nu am primit. sper sa ne ajute cineva cu intrebarea noastra.happy