| Rebeca2911 a întrebat:

Buna happy
Am si eu o problema cu Windows`ul.
Mi-am instalat Windows 7 Ultimate acum doua saptamani si imi apare ca nu este autentic si de aceea nu pot pune o imagine pe desktop caci in cateva min devine desktop-ul negru. Am auzit de mai multe activatoare Windows 7 si le-am descarcat dar nici unul nu functiona. Imi puteti da link-uri de unde pot descarca activator de Windows 7 sau alte solutii privind aceasta problema? Multumesc anticipat. :*

Răspuns Câştigător
| bistriteanul a răspuns:

Uite: http://www.eprofesionist.ro/......removewat/ da download removewat si cand e downloadat, da click dreapta pe el si dupa aia pe run as administrator si cand e pornit, apasa pe disable sau remove, ce scrie acolo. Totul se rezolva! Se restarteaza calculatorul si dupa aia poti sa-ti schimbi wallpaper-ul fara sa devina negru si nu vei mai fi bazaita de mesaje! Sper ca te-am ajutat, vreau fundita!

2 răspunsuri:
| vladvlad23 a răspuns:

Nu exista decat solutia sa iti cumperi un windows sau sa iti iei un windows xp care te intreaba de fiecare data daca vrei sa iti faca o verificare. Daca faci asa de fiecare cand deschizi computerul dai cancel si ai scapat. Eu asa am si m-am obisnuit.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca este piratat asa se intampla