| ѕнaмaη a întrebat:

Am Windows XP si am un dvd cu windows 7. Vreau sa il pun dar cdurile cu driverele de la placa video, sunet si altele merg la Win7? Vreau sa pun win7 dar imi este sa nu imi mearga kiturile de la XP. Eu am avut doar win XP pana acum.

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Nu are nici o legatura una cu alta! Instaleaza windows 7 normal! Nu are ce sa-ti afecteze! Bafta!

4 răspunsuri:
| Kylexy a răspuns:

Daca ai sistem 5. 1 te sfatuiesc sa te lasi pagubas ca nici vista nici seven nu are iesire 5. 1 si apropo legat de intrebarea ta s-ar putea ca driverele sa fie integrate in seven

| nelu13 a răspuns:

Win 7 instaleaza driverele.nu mai ai nevoie de cd.

| ѕнaмaη explică:

Imi merge la VIsta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Merg cd-urile, dar win7 instaleaza toate driverele