| alex5259 a întrebat:

Apar efecte negative daca pun la incarcat tableta inainte sa se descarce, adica sa tina mai putin bateria cand nu e la incarcat? Un prieten mi-a zis ca da si ma cam ingrijoreaza ideea.! !

Răspuns Câştigător
| Mudokins_Abe_1978 a răspuns:

Nu te mai lua dupa toti!
eu am in casa 3 taburi si fiecare le baga la incarcat cand are chef fara nici o problema! bateriile din ziua de azi sunt li ion nu cum erau alea mai vechi de trebuia normal sa astepti pana se descarca sa le bagi la incarcat altfel se distruceau destul de repede. succes!
funda?

| alex5259 explică (pentru Mudokins_Abe_1978):

Multumesc pentru ajutor!

1 răspuns: