| alex5259 a întrebat:

Am o intrebare pentru cei ce aveti tableta. Apar efecte negative daca pun la incarcat tableta inainte sa se descarce, adica sa tina mai putin bateria cand nu e la incarcat? Un prieten mi-a zis ca da si ma cam ingrijoreaza ideea.! !

1 răspuns:
| FoundYouLover a răspuns:

Nu stiu exact, dar probabil ca este ca la telefoanele mobile obisnuite: adica daca o pui la incarcat inainte sa i se descarce bateria complet ai sanse ca in timp bateria ei sa tina mai putine zile sau ore.