| Maxim_Emanuel_2002 a întrebat:

Aplicatiile de la google(Youtube chrome etc.) tot dau crash (se face ecran negru si se inchide)de ce?
Telefon:Allview V2 VIPER

Răspuns Câştigător
| gabicoo a răspuns:

Tot ce e Allview e prost. Bateria garantata doar un an, vine cu aplicatii inutile preinstalate, nu ofera suport tehnic etc.
De fapt sunt tablete si telefoane chinezesti rebranduite. Tot ce e mai ieftin in China ne e vandut la preturi mari. Stii cum se spune sunt facute pe vapor noaptea cu lumina stinsa.

3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Telefonul tau este problema, marca asta de telefoane Allview nu este bună. Schimbă telefonul, aparatul.

| Rommeo a răspuns:

Nu mai dati banii de pomana pe toate epavele, cum ar fi: Allview, utock, eboda si alte pocnitori de genul asta. Decat sa cumperi o marca din asta dubioasa de nou, mai bine cumperi SH o marca mai cunoscuta mai vechi de 2-3 ani ca o sa mearga de 1000 de ori mai bine.

| iwefgOficiall a răspuns:

Ancearca sa dezactivezi mai multe aplicatii posibil memoria ram este plina.