| SonicAndrei a întrebat:

„Apple iPhone 5" sau „Samsung Galaxy S4"?

Știu și eu să caut pe internet, vreau informații de la cei care și-au cumpărat un astfel de aparat. Eu aș alege S4, dar iPhone 5 mi se pare diferit (într-un mod performant).

4 răspunsuri:
| Lexi888 a răspuns:

Ia s4 e mult mai bun

| DELFINI a răspuns:

Eu zic sa iei S4 ca e foarte ferformant si ca o sa apara imediat iPHONE 6 si atunci iPHONE 5 nu o sa mai fie fain

| qNpHard a răspuns:

Cand pui un S4 si un iPhone 5 unu langa altul, desi S4 e din plastic, ti se va parea mai premium.Este mai mare, mai prietenos, nu are meniul ala scos din cartoon network.Android a ajuns la maturitate odata cu Jelly Bean, este mult mai stabil decat inainte.Se spune despre urmatoarea versiune de android 4.4 Kit Kat ca cei de la Google s-au axat foarte mult pe performanta.Cand va lua S4 acest update, o sa mature pe jos cu orice iPhone (deja matura oricum big grin)

| MOSLG a răspuns:

Apare acum iPhone 5S, dar iti recomand tot S4 ca cei de la Apple fac decat sa lungeasca telefonul si sa-i adauge mici chestii nefolositoare.