| PolBoss a întrebat:

Ar merita da cumpar o placa video nVIDIA gt 630, as pute juca jocuri mai noi. Am urmator PC.
-Pentium dual core E5200, 2.50 GHZ
-3 GB Ram
-Radeon HD 5450
-Placa de baza Intel dg31 pr
-Sursa de 450W.
As avea performante mai mari in jocuri, de exemplu in assasin creed am 20-25 fps, daca imi iau placa asta video voi avea un fps mai mare.

2 răspunsuri:
| florin1979 a răspuns:

Sigur, este o placa net superioara. daca ai bani cumpara asa ceva, care este mai buna.http://www.pcgarage.ro/......5-128-bit/

| DaNyHoOp3r2013 a răspuns:

Da este mult mai mare si o sa joci mai bine jocurile mari happy bft