| Akuryo a întrebat:

Ar putea o persoana priceputa la informatica sa ma ajute? (informatica insemnand programare in C++) si eventual sa stie siruri de caractere si pointeri...puppy dog eyes please...id-ul meu este piesadepuzzle@yahoo.com

2 răspunsuri:
| Abandoned6 a răspuns:

Daca vrei, iti trimit pe mail cursurile mele de la facultate in C, nu C++, desi e tot cam aia pana la urma. Ideea e sa intelegi sirurile si pointerii, nu o sintaxa. Sunt explicate foarte bine. Sunt slide-uri in Power Point salvate ca PDF. Daca te intereseaza, spune-mi. Eu nu am timp, fiind mult prea incarcat cu programul acum.

| Akuryo explică (pentru Abandoned6):

Ar fi okay...desi maine am un test si la celalalt am facut praf, nu le-am prins, nu stiu de cestraight face sunt si multe functii de comparare, copiere sau mai stiu eu ce...:-((