| Dorin_Jiloveanu_1997 a întrebat:

Are ceva daca am windows 7 32 bit pe un laptop Toshiba qosmio x500 i7, 8gb ram 2gb placa video?

3 răspunsuri:
| relian a răspuns:

Daca l-ai instalat si totul este ok ce sa mai aibe nimic. Daca nu se instala da puteai spune ca nu suporta laptopul si asa mai departe.Dar atita timp cit wind merge sa instalat atunci nu ai nici o problema.Ba chiar iti poti pune si wind 8 daca merge 7le.

| Trynda a răspuns:

Pai are, ca tu ai win7 pe 32 biti care suporta doar 4 gb ram. Trebuie instalata cea pe 64biti care suporta mai multa memorie decat poti tu pune pe laptopul ala(parca 194 gb ram e limita pe win7 x64 ultimate).

| shannygelu a răspuns:

Are ca nu ti vede 8 giga de ram doar 4 deci instaleaza win 7 pe 64