| Behemoth a întrebat:

Are cineva asa ceva? http://www.emag.ro/......E49RNBBBM/ de ce fel de cabluri am nevoie?

Răspuns Câştigător
| sltlp a răspuns:

Ps, fara suparare, cam iei antena aia degeaba. Ca sa poti sa emiti cu asa ceva ai nevoie de un router nitel masiv modificat, pentru ca dbi-ul nu-i totul. E ca si un bec si o baterie. Daca bateria e mia(puterea din router) degeaba pui tu un bec de 50W, ca nu o sa poata sa faca nimic. Asa si aici. Plus ca tu nu doar emiti, ca sa si trimiti, ar avea nevoie si celalt de acelasi tip de antena, ca oadata trimiti semnal, si odata primesti. Aici poate e nitel salvat ca se pune in priza, dar asta nu e totul. Nivelul ala de radiatii nu cred ca-i prea bun.

| Behemoth explică (pentru sltlp):

Pai deja am luat-o, si daca deja am luat-o macar sa incerc sa o fac sa mearga, doar ca a venit fara cabluri, si asta voiam sa stiu.

1 răspuns: