| anonim_4396 a întrebat:

Niste intrebari de adresat as avea si eu:
Poti face cu un telefon ce poti face cu o tableta?
Exemplu telefon: iPhone 4S, Samsung Galaxy S2, Samsung Galaxy Note
Exemplu tableta: iPad 2, iPad 3
Cu un telefon poti face ce faci si cu o tableta numai ca ai o rezolutie mai mica?
Exista unele chestii pe care doar cu un telefon le poti faci si cu o tableta nu sau invers?
Daca gasesc raspuns la intrebarile si invingator ar iesi telefonul, care dintre cele trei telefoane enumerate mai sus ar fi mai bun pentru. aplicatii, si orice altceva?
Daca ar iesi tableta, ce tableta recomandati? De la Apple, sau... ?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Hai să te dau pe spate: Nu poți vorbi la o tabletă, Einstein. Cel puțin, nu apel telefonic. Îți recomand tableta Samsunt L320.

2 răspunsuri:
| Narcis2007 a răspuns:

Mie mi se par inutile tabletele... poti face aceleasi lucruri si cu un telefon

| saby1234 a răspuns:

Pai daca nu stiai un iphone e mult mai comod deoarece il poti lua oriunde poti face orice cu el si esti limitata ca la ipad sau ipod