| vlad423 a întrebat:

As avea si eu o intrebare! dau funda! pot cumpara un nou telefon de la vodafone prin prelungirea vechiului abonament care expira in noiembrie? sper ca ati inteles ideeabig grin

Răspuns Câştigător
| RyAngel a răspuns:

Da daca ai abonament si nu cartela. La abonamente exista anumite telefoane gratis sau la reducere din care iti poti alege. Cu cat abonametul dureaza mai mult sau este pentru mai multe telefoane(folosite de alte persoane din familie) cu atat factura e mai mica si iti poti lua cu bani mai putini telefonul dorit. Eu mi-l schimb la anul in Samsung corbi sau altul dar sa aiba boothoot si tauchscreen.

3 răspunsuri:
| NothingImportant200 a răspuns:

Da poti! Sigur ca poti! Al meu expira in decembrie, tot de la Vodafone!laughing

| vlad423 explică:

Va multumesc... o sa revin eu si o sa va spun daca am reusit! sper sa nu uit sa revin cu raspunsulhappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, poti. Iti acorda puncte de fidelitate si il cumperi mai ieftinhappy