| YURI123 a întrebat:

Se poate cumpara un telefon de la eMAG cu abonament cosmote sau Vodafone?

Răspuns Câştigător
| Rockat a răspuns:

Uite link : http://www.emag.ro/......EFP30BBBM/

Exclusiv eMAG
Vodafone Smart 19
Cost lunar: 19 EUR
300MB + 150 MB bonus
trafic de date
Nelimitat minute in retea | 150 minute + 75 minute nationale si internationale pe fix | Nelimitat SMS-uri in orice retea | CADOU pentru tot anul: 2014 minute in orice retea si 2014 MB net | Perioadă contractuală: 24 luni
1. 00098 Lei
57999 Lei
Economisesti 42099 Lei

5 răspunsuri:
| Rockat a răspuns:

Doar Vodafone.

| YURI123 explică (pentru Rockat):

Pot face abonamentul si online? As vrea sa cumpar un telefon Allview P5 Qmax si nu l-am gasit nicaieri cu abonament.

| YURI123 explică (pentru Rockat):

Nu exista un abonament mai mic? Undeva la 10 euro pe luna.

| Rockat a răspuns (pentru YURI123):

Ba da, este: Da pe : Vezi mai mult

| YURI123 explică (pentru Rockat):

Multumesc.

| Rockat a răspuns (pentru YURI123):

Uite link : http://www.emag.ro/......EFP30BBBM/

Exclusiv eMAG
Vodafone Smart 19
Cost lunar: 19 EUR
300MB + 150 MB bonus
trafic de date
Nelimitat minute in retea | 150 minute + 75 minute nationale si internationale pe fix | Nelimitat SMS-uri in orice retea | CADOU pentru tot anul: 2014 minute in orice retea si 2014 MB net | Perioadă contractuală: 24 luni
1. 00098 Lei
57999 Lei
Economisesti 42099 Lei