| Anonim66666 a întrebat:

As dori niste linkuri in care pot edita usor si mai ales sa-l descarc fara probleme in mai putin de 5 minute! Doresc linkuri cu programe de editare dar inafara de photoscape, pizap, photo mix.Cum ar fi photoshop mai degraba! Dau funda celui care imi rapunde cel mai repede!

1 răspuns:
| pizzahut a răspuns:

Eu folosesc programe usoare, cum ar fi Picmonkey, Pixlr si Ribbet. Pixlr este ca Photoshop SI este online, nu trebuie downloadat!