| NicVal74 a întrebat:

As dori sa achizitionez un hard de 3 tb am deja un hard Toshiba DT01ACA100 1TB,va rog sa ma sfatuiti ce hard sa-mi iau si daca trebuie sa mai fac schimbari la configuratia calculatorului, specific ca am Memorie Zeppelin 2X8GB DDR3 1600MHz CL11, Procesor AMD FX 8300, Cooler CPU SilentiumPC Spartan 3 PRO HE1024, am placa de baza GIGABYTE GA-78LMT-USB3 6.0, Placa Video Radeon RX 460 4GB GDDR5, sursa este combat power gaming power supply 550 watt.Va multumesc frumos!

1 răspuns:
| PainTech a răspuns:

Acum depinde de ce vrei sa faci cu acel calculator si de buget...