| anonim_4396 a întrebat:

As dori sa imi cumpar un iphone 4, dar de la cineva second hand, cum pot sa imi dau seama de replica, Dau FUNDA LA PRIMUL RASPUNS Care ma ajuta!

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
2 răspunsuri:
| tudyzor a răspuns:

Iti poti da seama foarte usor si foarte rapid.intri intr-un magazin Orange gasesti un iphone4 si il butonezi.o sa te simti deja una cu telefonul sa zic asalaughing si o sa vezi cum merge touch`ul si intra pe acolo sa ai o idee.si o sa iti dai seama imediat daca cineva incearca sa-ti vanda o replica sau original.

| pappzoltan17 a răspuns:

NU cumpara second hand.O sa regreti, eu si niste cunostinte am regretat ca am cumparat in urma cu cateva luni Iphone 3gs cu foarte multe probleme de soft.Nu recomand second hand.dar oricum e decizia ta.Succeswinking.