| xFlavy a întrebat:

As dori sa imi cumpar un laptop de la flanco sau altex, care sa coste maxim 19 milioan si sa fie bun pentru jocuri.

Răspuns Câştigător
| Danut_Danut_1998_advx a răspuns:

Sal eu mi-am achizitionat recent un laptop de la altex si merg jocurile super pe el el.http://www.altex.ro/......0-free-dos

9 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Si eu mi-as dori sa cistig macar 1.000 EUR pe ora fara sa fac nimic. Daca nu, macar mi-as dori sa fiu invizibil. In alta ordine de idei, vezi ca ai primit doua sfaturi foarte bune mai sus. Fa desktop de banii astia sau ia un laptop de la pcmadd.

| gelu1970 a răspuns:

Laptopurile de gaming costa intre 1600-2000 euro. daca vrei sa joci cumpara un desk bun. ai mult mai multe avantaje. primul e ca un desc nu clocote in timp ce joci. esti al doilea azi cu aceeasi problema. laptopurile facute de firma Dell numite Alienware sunt pentru gaming. si nu sunt sfinte. fa cum crezi ca e mai bine.

| SasNetRomania a răspuns:

Nu iti recomand laptop pentru jocuri. fie el foarte bun in configurare nu te va tine mult, racire proasta, placa video slabuta. nici-o data nu se va compara cu un PC.
NU ITI LUA LAPTOP SECOND!
iar sfatul meu este sa cumperi de la eMAG sau pcgarage uite aici cateva laptopuri bune.
http://www.pcgarage.ro/......1gb-black/
http://www.emag.ro/......D1C1JBBBM/

Răspuns utilizator avertizat
| Kilobyte a răspuns:

Salutare,

Cu bugetul alocat poti sa iti iei un i3 cu 4Gb ram si 1Gb video dedicati.

Urmareste pe site-urile de la Altex, Flanco, Domo deoarece sunt multe promotii.

| John1973 a răspuns:

Uite acesta este bun http://bit.ly/1C6mnbK

| Danut_Danut_1998_advx a răspuns:

Sal eu mi-am achizitionat recent un laptop de la altex si merg jocurile super pe el. Sper ca te-am ajutat. Funda? el.http://www.altex.ro/......0-free-dos

| inginerhardware a răspuns:

Un laptop nou de gaming in bani astia o sa gasesti numai gunoaie, altex si alte fime mari de gen iti vand toata gunoaiele, pe piata laptopurilor de gaming exista cateva companii care produc laptopuri adevarate de gaming si cea mai mare dintre ele este Alienware, o subsiduara a Dell, laptopurile Alienware sunt recunoscute ca fiind cele mai puternice din domeniu, nu iti recomand ceva nou pentru ca preturile sunt mari, ce te pot sfatui este sa intri pe pagina celui mai mare retailer si refurbisher Dell in Romania, PCMADD, acolo au laptopuri refurbished Alienware la juma de pret de cat ar costa nou, in unele cazuri chiar un sfert, eu unu am cumparat unul de 18, 4 inchi de aproape un an de la ei si merge struna, www.pcmadd.com

| claudiu212 a răspuns:

Salut intra tu pe mercador si acolo o sa ai o gama mult mai extinsa de laptopuri si lumea e in criza la banii aia iti poti lua muma de laptop nou de la unul care poate are nevoie de ban asa ca acoloe e varianta