| ionucmarele a întrebat:

As vrea sa-mi cumpar si eu o tableta din bani stransi la colindat am strans 6 milioane si am gasit tablete pe la altex si domo pe la 5-6-7 milioan intrebarea mea este daca se merita aceste tablete si daca sunt jocuri interesante pentru tablete? dau funda +vot

Răspuns Câştigător
| CataC a răspuns:

Asta poate oricine, sa zica ca sunt praf si sa fuga.
Hai sa-ti zic eu diferentele.
- Au spatiu mai mic de stocare, nu poti pune multe filme jocuri, muzica, ce vrei tu.
- proceor mai slab, se misca maigreoi un pic
- touch mai putin sensibil, din momentul in care apesi pana se deschide exista un delay, de obicei nu-i mare
In rest sistemul de operare e tot ala, aplicatiile sunt tot alea, nu e diferenta de la cer la pamant si in niciun caz nu sunt praf, sunt doar mai slabe.

2 răspunsuri:
| RazzyFUnik a răspuns:

De obicei astea ieftine sunt cam praf... tabletele nu prea sunt facute pentru jocuri

| ionucmarele explică:

Adica dc sunt cam praf ce poti sa faci pe alea mai scumpe si pe astea nu?

| CataC a răspuns (pentru ionucmarele):

Asta poate oricine, sa zica ca sunt praf si sa fuga.
Hai sa-ti zic eu diferentele.
- Au spatiu mai mic de stocare, nu poti pune multe filme jocuri, muzica, ce vrei tu.
- proceor mai slab, se misca maigreoi un pic
- touch mai putin sensibil, din momentul in care apesi pana se deschide exista un delay, de obicei nu-i mare
In rest sistemul de operare e tot ala, aplicatiile sunt tot alea, nu e diferenta de la cer la pamant si in niciun caz nu sunt praf, sunt doar mai slabe.